Sıkça Sorulan Sorular
 

BALPUAN her bilgisayardan kullanılabilir mi ?

Evet, internet bağlantısı olan her bilgisayardan kullanılabilir.

Ayrıca bir kart okuma cihazına ihtiyaç var mı ?

Hayır yok, müşterilerinizi BALPUAN ana ekranından ismi, soyadı veya kart numarasından arama yaparak çağırabilirsiniz. Bu size, kartını evde unutan müşterilerinizle alakalı işlem yapma şansı verir.

Sistem kart bastırmadan kullanılabilir mi ?

Evet kullanılabilir, çünkü sistem, müşteri kartı olamadan da arama yapmaya imkan vermektedir. Kart sadece prestij amaçlı olarak, siz isterseniz basılabilir.

Niçin tüm sadakat programları kart ile yapılmakta ?

Bu, banka kartlarından gelme bir alışkanlıktır. Provizyon alınan işlemlerde kart kullanımı zaruridir. Sadakat kartı işlemi ise bir ödüllendirme programıdır, provizyon gerekmez. İlle kartsız kullanıcının, bir başkası adına kullanımı kontrol edilmek isteniyor ise, kimlik kontrolü bu amaç için kullanılabilir.

Kart kullanımı avantajları nedir ?

BALPUAN sisteminde prestij, işletme açısından en büyük avantajdır. Bir nevi kartvizit yerine geçen bu araç ile kurumsal kimliğinizi yansıtabilirsiniz. Bunun yanında kart kullanımı şart olmamakla birlikte, "kartı olmayan müşteri hizmetten faydalanamaz" diyebilme şansınız olur.

BALPUAN ı kaç müşterim için kullanabilirim ?

Başlangıçta sınırsız müşteri satın alınabilir aksi takdirde, "Ana hizmet paketi" ile 1000 müşteri takip edebilirsiniz, daha sonra 1000 lik ilave paketler satın alarak sisteminizi sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.

BALPUAN ı kaç tezgahtarım kullanabilir ?

Sınırsız müşteri ve sınırsız tezgahtar satın alınmadı ise , "Ana hizmet paketi" ile 3 tezgahtarınız, (aynı anda 3 farklı noktada) kullanabilir, daha sonra ihtiyacınıza göre satın aldığınız her 1000 müşteri paketi aynı zamanda ilave 1 tezgahtarı da kapsar.

BALPUAN da şube kavramı var mıdır ?

Şube tanımlanabilir, yani müşteri işleminin nereden yapıldığını anlayabilirsiniz. Ama internet tabanlı olduğundan istediğiniz kadar şubede çalıştırılabilir. Esas olan müşteri ve tezgahtar (kullanıcı) sınırlamasıdır.

Nasıl Uygulanır ?

Müşteri sadakat programınızı uygulamak beş adımda gerçekleştirebileceğiniz kadar kolaydır:

  1. BALPUAN bileşenleri satın alma (Ürünler/Hizmetler)

  2. Müşteri formu sorularını düzenleme

  3. Puan ve hediye programı belirleme

  4. Uygulamaya geçiş

Ana hizmet in satın alınmasından sonraki aşamalar, üye girişi penceresinden e-posta adresinize gelecek şifre ile kullanım menülerinden yapılmaktadır.

Copyright DENKER 2012 ®